MS-Tuning Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF/FAP

Nakło nad Notecią

tło

Skuteczna regeneracja filtra DPF – Nakło nad Notecią

Czyszczenie filtra DPF wymaga doświadczenia. Samodzielne próby podjęcia się tego przedsięwzięcia mogą okazać się mało skuteczne, dlatego warto zdać się na profesjonalistów. W MS TUNING stawiamy na wysoką jakość świadczonych usług, dlatego jeśli automatyczne wypalanie filtra DPF nie przyniosło zamierzonego skutku, zapraszamy do kontaktu.

Zapewniamy fachową pomoc mieszkańcom Nakła nad Notecią i wszystkim z okolicznych miejscowości, ponieważ mamy doświadczenie oraz specjalistyczny sprzęt. Dzięki niemu regeneracja filtra DPF przebiega sprawnie i bezproblemowo. Jeśli zauważyli Państwo jakiekolwiek z charakterystycznych dla zapchanego filtra objawów, należy zgłosić się na czyszczenie filtra cząstek stałych.

Zdarzają się również sytuację, że trzeba wymienić DPF, ponieważ zabiegi pielęgnujące okazują się bezskuteczne. To nieco większy koszt, ale posiadanie sprawnego filtru to obowiązek właścicieli pojazdów. Jazda bez niego jest nie tylko niebezpieczna dla środowiska, ale i zdrowia ludzi. Co więcej, grozi konsekwencjami, np. wysokimi mandatami. Niezależnie od tego czy konieczna będzie naprawa DPF, czy też regeneracja, zapraszamy.

pasek tła Brudny DPF
tło Czysty DPF
tło

Objawy charakterystyczne dla zapchanego filtra DPF

  • większe zużycia paliwa,
  • zwiększone obroty silnika,
  • spadek mocy,
  • zapach spalin,
  • czarny dym z wydechu w dużych ilościach.